Teslimat ve İade Bilgileri

Kahve Kavurma Periyodumuz

Siparişler Pazartesi günleri kavrulur, takip eden ilk iş günü kargolanır. Stokta bulunmakta ise bir önceki hafta kavurması filtre ve espresso çekirdeklerimizden kavurma gününü beklemeden de tercih edebilirsiniz. Bu tür siparişler ertesi iş günü kargolanmaktadır. Toplu alımlar için bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat Süresi

Tüm şehirlere 1-3 iş günü içerisinde faturanız ile birlikte teslim edilmiş olur.

Adres Bilgileri

Siparişlerinizin sorunsuz teslimi için adres bilgilerini doğru ve anlaşılır şekilde yazmalısınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol edin. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçin.

İade şartları nelerdir?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren yedi 14 günlük süre içinde bizim ile iletişime geçerek, neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz. 14 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orijinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

Niteliği itibariyle satın alınan kahve, ambalajı açılınca iade edilemez. Ancak, sıra dışı bir durum söz konusu ise bizim ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.